TelegramAdmin

Wsiąknij w świat bukmacherki!


Chcesz dyskutować „na poziomie” o zakładach bukmacherskich? Masz dosyć tych wszystkich kanałów, grup, stron gdzie zakłady bukmacherskie sprowadzają się do postawienia 3 „pewniaczków” na weekend ze stawką 50 zł i liczenie na odpowiedni układ gwiazd, który akurat „będzie ci sprzyjał” właśnie w ten weekend? NIE BĄDŹ NAIWNIAKIEM. Podyskutujmy o zakładach bukmacherskich, TAK JAK ONE RZECZYWIŚCIE WYGLĄDAJĄ.

Na grupie telegram, którą stworzyłem dla widzów kanału Buk w Berecie, znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania z dziedziny zakładów bukmacherskich! Dostaniesz typy od typerów BEZ MANIPULACJI KURSOWYCH i podrabiania kuponów! Jeżeli chcesz stać się lub jesteś graczem PRO to społeczność, w której musisz być! A to wszystko wiesz za ile? Nie, nie, nie… Nie za 150 zł na miesiąc i obiecywanie w stylu „Dzięki tej grupie staniesz się wolny finansowo.”.

Dostęp do tej grupy to jedyne 6,99 zł miesięcznie! To tyle ile zakup napoju energetycznego Monster na stacji benzynowej. Dzięki niemu będziesz pobudzony przez 30 minut. Dzięki tej grupie zdobędziesz wiedzę, kontakty i porady które dadzą Ci realne spojrzenie na świat bukmacherki i radość z obecności w społeczności przez przynajmniej 30 dni. To jak? Monster czy grupa? 😉

  • – Rzetelna wiedza o zakładach bukmacherskich

    – Odpowiedź na każde Twoje pytanie

    – Bukmacherka BEZ CENZURY

    – Typy bukmacherskie

    – Jedna z największy społeczności w Polsce w tematyce zakładów bukmacherskich ( blisko 13000 subskrypcji na kanale youtube)

6,99 pln miesięcznie