Michał Pyra
Parę słów o płatnych typach bukmacherskich…

Serwus Panie, Serwus Panowie!

W tym odcinku chciałbym Ci opowiedzieć na czym polega cały mechanizm płatnych typów, jak ustrzec się błędów i na co zwracać uwagę kiedy chcemy zakupić płatne typy. Myślę, że ta wiedza będzie bardzo przydatna.

Płatne typy to temat niezwykle szeroki, dlatego poruszymy dziś kilka najczęstszych pytań i kwestii w związku z tym zagadnieniem.

PO PIERWSZE – ODPOWIEDZMY SOBIE NA PYTANIE – DLACZEGO GRAMY PŁATNE TYPY?

Odpowiedź nie jest taka oczywista jakby się mogło zdawać bo np. gracz z wiedzą o zakładach bukmacherskich będzie korzystał z płatnych typów, czy też płatnych typerów, aby zaoszczędzić swój czas i jest to całkiem normalne oraz przedsiębiorcze podejście do zakładów bukmacherskich. Widomo, że jeżeli np. założymy firmę budowlaną to na początku będziemy robić wszystko sami, ale z czasem kiedy zaczną przychodzić następne zlecenia i będzie ich coraz więcej, to będziemy musieli zatrudnić dodatkowych pracowników, dzięki którym będziemy mogli „kupować czas”. Tak samo będziemy korzystać z płatnych typerów, aby zaoszczędzić czas. Niestety sprawa nie ma się już tak kolorowo, jeżeli chodzi o graczy zakładów bukmacherskich, którzy nie mają doświadczenia, albo mają niewielkie doświadczenie na tym szerokim rynku. Amatorzy i początkowi gracze zakładów bukmacherskich, często po pierwszych niepowodzeniach w zakładach stwierdzają, że bukmacherka to nie jest taki łatwy temat jak im się przedstawiało, że nie wystarczy postawić na Real, Barcelone, Manchester United i Liverpoool na kuponie, zagrać za 50 zł i na drugi dzień rezerwujemy wylot na Malediwy. Jeśli taki gracz uświadomi sobie, że zakłady bukmacherskie tak nie wyglądają, no to próbuje szukać pomocy u typerów, aby zrzucić swój mentalny ciężar za własne niepowodzenia na typera.  Jeżeli jakiś płatny typer poda typ i ten nie wejdzie, to przecież to nie wina gracza, pomimo, że prawdopodobnie sam źle wybrał taki a nie inny zakład.

PO DRUGIE – CO MUSISZ WIEDZIEĆ O PŁATNYCH TYPACH?

Porozmawiamy sobie o absolutnych podstawach. Zacznę negatywnie – musisz wiedzieć, że ponad 90% różnych grup Facebookowych, grup na Telegramie czy stron na Instagramie jest fałszywych, dlatego bardzo łatwo początkującemu graczowi zakładów bukmacherskich „przejechać się” na tym rynku. Chcę abyś też wiedział, że absolutnie nikt nie będzie sprzedawał Ci dostępu do tzw. Fixów, czyli ustawionych meczów, na grupie na Facebooku czy innej stronie internetowej i w dodatku nie będzie tego robił za 300 czy 400 zł, a nie daj Boże za 50 zł. Przede wszystkim dlatego, że „kto organizuje profesjonalne zawody sportowe lub w nich uczestnicząc przejmuje korzyść majątkową, lub osobistą albo jej obietnicę w zamian za nieuczciwe zachowanie, mogące mieć wpływ na wynik tych zawodów, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat” i jeszcze „tej samej karze podlega kto w wypadkach określonych w paragrafie 1 udziela albo obiecuje udzielić korzyści majątkowej lub osobistej”. Czyli ktoś miałby ryzykować 5 lat w więzieniu za to, że sprzeda Ci typ na Facebooku za 300 zł… Mam taka jedna prośbę, naprawdę, nie bądźmy frajerami. Przede wszystkim też dobry typer nie będzie Ci się reklamował poprzez spamowanie grupy na Facebooku czy wysyłając maile, dobrego typera gracze zakładów bukmacherskich znajdą po prostu sami i taka osoba naprawdę nie musi się nigdzie reklamować. Chciałbym Ci również uświadomić jedną rzecz, wydaje mi się, że gracze zakładów bukmacherskich mają takie przekonanie, że jak kupią płatny typ, to typer jak z maszynki wyrzuca typy i wszystkie są wygrane. Niestety typerzy to nie są maszyny, to są zwykli ludzie, mogą mieć słabsze momenty bądź lepsze, ale nigdy każdy typ nie będzie wygrany.

PO TRZECIE – JAK ZWERYFIKOWAĆ SERWIS OFERUJĄCY PŁATNE TYPY?

Niestety musze powiedzieć, że amator zakładów bukmacherskich nie będzie potrafił zweryfikować dobrego typera, czy też rzetelnych typów, a niestety tak jak wcześniej wspomniałem ponad 90% wszelakich stron czy grup jest nie wartych uwagi. Jeżeli dopiero zaczynasz, albo grasz w zakładach bukmacherskich 2 tygodnie i chcesz od razu skorzystać z płatnych typów, to zapewne jeżeli nie przeczytałeś tego tekstu, albo nie widziałeś mojego filmu – przegrasz pieniądze. Kiedy widzisz serwis z kursami typu 30, 40 czyli tzw. łamaki skuteczność na poziomie 90%… to proszę zamknij taką stronę, zablokuj i przestań wierzyć w bajki. Typera trzeba zweryfikować po reprezentatywnej liczbie typów, myślę, że ok. 100, a następnie po YIELDZIE. Jeżeli dany typer osiąga YIELD na poziomie 10%, wówczas mówimy o naprawdę bardzo dobrym typerze. Oczywiście są typerzy lepsi, którzy maja po 20% YIELDU, ale oni są wtedy bardzo popularni no i niestety ma to swoje wady, do których za chwilę przejdziemy. Następnie, jeśli typer żąda od Ciebie płatności za 1 lub 2 typy i biorąc pod uwagę to co przed chwilą przeczytałeś, że potrzeba przynajmniej 100 typów żeby zweryfikować jakąś rzetelność takiego typera, no to na 99% to również będzie spamer. My po tak małej ilości typów to jesteśmy w stanie co najwyżej określić czy danemu typerowi gwiazdy dzisiaj sprzyjają, a nie czy jest on wartościowym typerem wartym gry. No chyba, że sprzedaje tzw. fixy i wtedy będzie wymagał płatności od danego typu, no ale o tym już sobie wcześniej powiedzieliśmy, że nie zrobi tego za 300 zł i możliwości spędzenia 5 lat we Wronkach. Biorąc pod uwagę to wszystko co wyżej przeczytałeś, proszę  korzystaj z rzetelnych serwisów dla typerów, które maja zewnętrzny monitoring, takich jak np. blogabet. Ale nawet korzystając z rzetelnego serwisu sprawdź w regulaminie, czy nie ma jakiś kruczków dzięki którym typer mógłby obejść system weryfikowania jego typów, np. czy serwis nie pomija weryfikacji lub nie ma weryfikacji typów dla jakiegoś danego bukmachera. Kiedyś taki właśnie problem był w blogabet. A teraz przechodzimy do mojego ulubionego zagadnienia…

Do prawidłowej oceny danego typera potrzebujemy minimum 100 typów

PO CZWARTE – JAKIE METODY MAJĄ OSZUŚCI?

Przede wszystkim aby był popyt na takie typy, to musi też być ktoś kto chcieć to kupić. Jest to oczywiste tak jak to, że po piątku będzie sobota, a po wiośnie przyjdzie lato… Jednak z tego co zauważyłem spamerzy, którzy oferują płatne typy z reguły żerują na mało doświadczonych graczach, którzy chcą się odkuć czyli odrobić straty lub po prostu chcą szybkiego zarobku.

Kupony AKO z kursem 200, kupony gdzie postawili 1000 zł na tzw. pewniaczka, historie wypłat, historie kuponów u bukmachera, wypłaty na konto bankowe, nawet pliki pieniędzy czy zdjęcia z wakacji i swojego nowego Mercedesa, którego zakupili oczywiście za pieniążki z zakładów bukmacherskich. To wszystko zobaczysz na tego typu fałszywych stronach czy grupach. Sami będą próbowali także pokazać swój sukces życiowy udostępniając np. motywacyjne teksty. Przychodzi mi do głowy taki jeden… „najpierw Cię unikają, później się z Ciebie śmieją, później z Tobą walczą, a na końcu wygrywasz”. Oczywiście u buka, bo gdzie indziej. Wracając teraz do takich bardziej technicznych aspektów, niestety duża większość graczy bierze za pewnik, że typer jest rzetelny po tym gdy ten wyśle mu np. kupon, który postawił 2 godziny temu, a jeżeli chcesz to następny możesz dostać teraz, ale najpierw zapłać mu 50 zł. Pokaże również historie kuponów, oczywiście całą zieloną i wypłaty z konta. Wiecie co to wszystko jest warte? Jedno wielkie g*wno. Poniżej Wam to wszystko pokażę. Zalogowałem się na moim koncie STS, bo najczęściej panowie naciągacze upatrzyli sobie właśnie tego bukmachera i tutaj pokazują jak w magiczny sposób ogrywają bukmachera…

Moje prywatne konto na STS i historia kuponów
Jeśli nie podoba nam się to, że mamy za dużo czerwonych kuponów… to na zielonym znaczku klikamy PPM na Zbadaj
Następnie kopiujemy zaznaczony tekst…
Klikamy na czerwonym krzyżyku PPM, a następnie Zbadaj i na fragmencie kodu klikamy PPM i Edit as HTML, a kolejno wklejamy linijkę kodu odpowiedzialną za zielone oznaczenie kuponu
Proszę Państwa… magicznie nasz kupon z przegranego zmienił się w wygrany!
Kolejnym krokiem jest zrobienie tego samego co opisałem wyżej z kwotą wygranej
I po kilku dodatkowych kliknięciach moja historia typów przedstawia się następująco! Mam 100% skuteczności!
To samo można zrobić z podglądem kuponu jeśli wydaje Ci się, że stawka była za mała…
Teraz wygląda znacznie lepiej…

PODSUMOWANIE

Pokazałem Wam jak to wszystko wygląda i mam nadzieję, że teraz nikt już nie będzie frajerem, bo taką historie typów może sobie każdy podrobić w 2 minuty i nie potrzeba nawet kursu Photoshopa za 500 zł. No i niestety teraz mimo, że pokazałem poradnik jak założyć działalność z fałszywymi typami bukmacherskimi to mam nadzieję, że naprawdę w to nie uwierzycie i że dałem Wam do myślenia, jak łatwo można każdego oszukać.

Serwus!

Dodaj komentarz

Imię*
Email*
Url
Treść komentarza*

Możesz używać kodu HTML w treści: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>