PIĘĆ BŁĘDÓW PRZEZ KTÓRE PRZEGRYWASZ U BUKMACHERA!

Michał Pyra
Błędy, które popełniał kiedyś każdy…

Serwus Panie, Serwus Panowie!

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego przegrywasz obstawiając u bukmachera, to dzisiaj opowiem Ci o 5 najczęstszych błędach, które popełniają gracze.

ZA DUŻO ZAKŁADÓW NA JEDNYM KUPONIE.

Pierwszym podstawowym błędem jest granie zbyt wielu zdarzeń na kuponie. Każdy z nas to zna… „1 mecz mi nie wszedł…” albo „No było tak blisko!”. Tak, rzeczywiście było blisko, ale kłania się tutaj rachunek prawdopodobieństwa. Musisz wiedzieć, że jeżeli postawimy zakład na kuponie po kursie 2,0 i czysto teoretycznie przyjmiemy, że szansa, aby ten zakład wszedł to 50%, a do tego dodamy teraz 2 zakład o takim samym kursie i z tym samym prawdopodobieństwem, to wówczas prawdopodobieństwo wygrania zmniejsza się z 50% do 25%. Analogicznie, jeżeli dodamy 3 mecz z takim samym kursem, to nasza szansa, że wygramy zmniejszy się już do 12,5%. Jest to podstawowa i bardzo przydatna wiedza z zakresu rachunku prawdopodobieństwa, która bardzo przydaje się w zakładach bukmacherskich.

Dobrze zapoznać się z podstawowymi zagadnieniami z zakresu rachunku prawdopodobieństwa.

NIE GRANIE VALUEBETÓW.

Drugim najczęstszym błędem popełnianym przez graczy, jest granie zakładów, które nie mają żadnej wartość, czyli nie są VALUEBETAMI. To jest mniej więcej tak, jakby kupić nieruchomość 50% drożej w odniesieniu do jej rynkowej wartości, następnie po wejściu do niej zbić piątkę z karaluchami i liczyć na to, że sprzedamy ją jeszcze drożej. Właśnie tak samo jest z zakładami bukmacherskimi, musimy grać takie zakłady, które mają wartość!

BRAK WYDZIELONEGO BUDŻETU NA GRĘ.

Trzecim błędem jest brak wydzielenia budżetu na grę. Musisz wydzielić sobie jakąś pulę pieniędzy, która będzie przeznaczona tylko i wyłącznie na zakłady bukmacherskie i najlepiej mentalnie się z nią pożegnać. Wtedy łatwiej Ci będzie obstawiać, a po za tym nie popadniesz w problemy finansowe, mieszając swoje prywatne pieniądze, z pieniędzmi przeznaczonymi na zakłady bukmacherskie. Może to być bardzo bolesne w skutkach, dla Ciebie i dla Twojej rodziny, więc naprawdę – musisz mieć osobny budżet na grę!

Konieczne jest wydzielenie osobnego budżetu na grę!

NIE PROWADZENIE HISTORII TYPÓW.

Następnym błędem jest brak prowadzenia historii typów. Zapytaj pierwszego lepszego gracza zakładów bukmacherskich, ile zarobił w zeszłym miesiącu. Na pewno powie Ci, że jest na plusie i zarobił ogrom pieniędzy, ale kiedy zapytasz kiedy ostatnio wygrał to powie Ci zapewne, że to było może 5 miesięcy temu… ale w poprzednim miesiącu był na plusie! Właśnie z tego powodu tak ważne jest prowadzenie historii swoich typów. Musisz liczyć swój yeld, ilość typów, które weszły i tych, które nie weszły i wydane pieniądze.

TYPY Z RÓŻNYCH GRUP I STRON.

Ostatnim błędem, który zauważam wśród graczy, którzy przegrywają na zakładach – a jest ich niestety zdecydowana większość – jest granie typów z różnych grup Facebookowych, dziwnych stron i blogów. Jest to dla nas oczywiście wygodne mentalnie, ponieważ zrzucamy odpowiedzialność za typ na jakiegoś „szamana” z grupy na Facebooku, trzeba jednak wiedzieć, że za te typy najczęściej musisz słono zapłacić, a później te kupony są edytowane lub fałszowane. Jeśli upomnisz się o swoje pieniądze to zostaniesz zapewne zablokowany, lub strona rozpłynie się w powietrzu. W tego typu grupach możemy często zauważyć wzajemne i chorobliwe nakręcanie, wrzucanie zdjęć super samochodów czy plików pieniędzy leżących na stole w pokoju. Należy na to uważać. Jeżeli miałbym polecić jakiś portal, z którego można czerpać typy to byłby to https://blogabet.com/. Portal ten wyróżnia to, że nie da się tam sfałszować historii typów, jest bardzo wielu typerów i można ich swobodnie poszeregować od np. najwyższego yeldu do najniższego, lub skorzystać z wielu innych filtrów.

Jeśli szukacie sprawdzonego serwisu z typami to polecam https://blogabet.com/

Serwus!

Dodaj komentarz

Imię*
Email*
Url
Treść komentarza*

Możesz używać kodu HTML w treści: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>