hernadez

Gdybym zadał ci pytanie: Co jest najważniejsze dla piłkarza na murawie? To powiedziałbyś że piłka, no i jeszcze ewentualnie korki. Jeżeli zapytałbym cię co jest najważniejsze dla tenisisty to bez słowa zastanowienia odpowiedziałbyś że jest to rakieta tenisowa. A gdybym zapytał cię: Co jest najważniejsze dla gracza zakładów bukmacherskich? To co byś odpowiedział? Najprawdopodobniej, że przewidzenie wyników najbliższej kolejki ekstraklasy. Niestety ale to jest podstawowy błąd! Dlaczego?! Bo regularne ogrywanie bukmachera nie zależy od przewidywania przyszłości tylko znajdowania wydarzeń z większym prawdopodobieństwem zdarzenia niż to bukmacher pierwotnie zakłada.

Co to jest valuebet?

Takie zakłady zwane są Valuebetami. Wytłumaczmy sobie o co w nich chodzi.

Bukmacher wystawił na mecz Lech Poznań vs Legia Warszawa następujące kursy (marża około 5%)

Lech Poznań- 2.0

Remis- 3.5

Legia- 3.7

Analizując mecz stwierdziliśmy, że szanse drużyny Poznańskiego Lecha na zwycięstwo w tym meczu to 60%. Aby sprawdzić czy nasz zakład jest valuebetem wykonujemy działanie według poniższego wzoru.

Valuebet= prawdobodobieństwo x kurs= wartość większa od 1.

Dla naszego przypadku 60% x 2.0= 1,2= 20% valuebet

Znaleźliśmy 20% valuebeta więc nasz zakład jest wartościowy a więc godny gry. Musisz wiedzieć, że valuebet 20% to naprawdę potężna okazja i trzeba wykazać się nie lada umiejętnościami aby szukać takich zakładów.

Ale jak oszacować prawdobodobieństwo?

Cały właśnie sęk w tym aby w długiej perspektywie dobrze szacować prawdopodobieństwo , co finalnie pomoże nam grać wiele wartościowych zakładów. Aby dowiedzieć jak analizuje się mecze, przeczytaj ten artykuł.

Podsumowanie

Bez wiedzy, czym jest valuebet i bez skutecznego ich poszukiwania, będziesz dla bukmacherów pożądanym kąskiem czyli tzw. dostarczycielem kapitału. Dlatego dobrze abyś zapamiętał wiedzę z tego artykułu nim wyruszysz na bukmacherski podbój.

Dodaj komentarz

Imię*
Email*
Url
Treść komentarza*

Możesz używać kodu HTML w treści: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>