hernadez

To pytanie nurtuje wielu słowian,Polek i Polaków. Rozgrzewa do czerwoności nasze wyobraźnie, bo jak wiadomo pieniądze a szczególnie te duże to temat tabu w kraju położonym nad Wisłą (nad Wartą też). Ale na początku należy zadać sobie pytanie: „Czy zarabianie na zakładach bukmacherskich jest w ogóle możliwe? Jako, że nie warto owijać w bawełnę w biznesie, inwestycjach jak i normalnie w życiu to odpowiedź musi brzmieć tak lub nie. Więc krótko, TAK! Ale to zależy.

Czynnik geograficzny

Jako że zajmuje się zakładami bukmacherskimi od 10 lat i miałem tą niesamowitą „przyjemność” przeżyć dzień 01.04.2017 kiedy to każdy gracz, który trochę poważniej traktuje zakłady niż tylko obstawienie tasiemki z ulubionymi klubami (i nie ma w tym absolutnie nic złego), pomyślał o emigracji zarobkowej yyy a raczej bukmacherskiej do UK, Malty czy też do innego Cypru.

Do wcześniej wspomnianej daty zarabianie na zakładach było w Polsce łatwiejsze, co nie oznacza oczywiście, że nawet wtedy Pan Mirek spod sklepu rzucił pracę, którą miał na 1/8 etatu i regularnie zaczął zarabiać na zakładach bukmacherskich! Dnia 01.04.2017 weszła ustawa hazardowa, która wymusiła na wycofanie się bukmacherów zagranicznych z Polskiego rynku lub w znaczący sposób im to utrudniła (kilku bukmacherów działa ale korzystanie z ich usług jest bardzo utrudnione).

Dla graczy ma to konsekwencje podatkowe ponieważ zagraniczni bukmacherzy ( niestety ze względu na ustawę hazardową nie mogę wymienić nazwy żadnego z nich, ponieważ Pan Ziobro może zapukać do moich drzwi 😉 nie pobierali od graczy żadnego podatku. W podmiotach w których obecnie możemy grać, czyli polskich bukmacherach nakładany na nas jest podatek tzw. obrotowy który wynosi 12% (pobierany od stawki) a także podatek 10% zwanym podatkiem od wygranej powyżej 2280 zł (który możemy ominąć).

Dlatego Polak który mieszka na terenie RP na samym starcie ma o 12% mniejsze szanse od Polaka , który mieszka np. w Anglii. Dlatego spinając wszystko w piękną klamrę to TAK, można zarabiać regularnie na zakładach bukmacherskich jednak jest to trudniejsze niż na zachodzie Europy. A kluczowym czynnikiem jest wiedza jak to robić.

Musisz szukać wartości!

Jeżeli jest taka rzecz, której chciałbym abyś nauczył się opuszczając witrynę bukwberecie.pl to właśnie wartościowy zakład inaczej valuebet. Valuebet to najprościej mówiąc zakład który warto postawić ze względu na niedoszacowanie szans danej drużyny/zawodnika/wyniku. Cała zabawa polega (no może nie cała bo są również inne metody zarabiania na zakładach) aby znajdować wartościowe zakłady stosując odpowiednią stawkę.Bo właśnie zarabianie na zakładach bukmacherskich to nie jak większości się wydaje polega na przewidywaniu przyszłości tylko poszukiwaniu zakładów w których bukmacher się pomylił lub nie doszacował szans. Pozwolę sobie zacytować przesłanie z przemówienia Jacka Walkiewicza na TEDxWSB Wrocław:

W życiu są rzeczy które warto i są rzeczy które się opłaca, ale nie zawsze to co warto się opłaca, i nie zawsze to co się opłaca warto.


W życiu są rzeczy które warto i są rzeczy które się opłaca, ale nie zawsze to co warto się opłaca, i nie zawsze to co się opłaca warto

W zakładach bukmacherskich jeżeli myślimy o długofalowym zarobku to należy obstawiać to co warto i to co się opłaca 😉

Zarządzanie budżetem

Wartościowy zakład to jedno ale zarządzenie kapitałem przeznaczonym na grę to chyba jeszcze ważniejsza kwestia która pozwoli nam zarabiać na zakładach i przede wszystkim nie zbankrutować.

To prawdziwy test dla twoich emocji, chciwości. Dlatego zakłady bukmacherskie pozwolą nam udoskonalić się w innych dziedzinach życia, co przełoży się na sukcesy 🙂

Wiedza

Wiedza która potrzebna jest Ci do zarabiania na zakładach bukmacherskich jest szeroka ale możliwa do opanowania. Musisz wiedzieć, że średnio 95% graczy, traci na zakładach bukmacherskich. Jeżeli chcesz być w tych pozostałych 5% musisz wykształcić sobie odpowiednie nawyki, posiąść odpowiednią wiedzę a także zacząć myśleć nieszablonowo ( umiejętność która przyjdzie wraz z powiększeniem wiedzy).

To ile można zarobić na tych zakładach?

Jak ze wszystkim… To zależy… 🙂 Jednak posiadając odpowiedni kapitał, wiedzę i umiejętności naprawdę bardzo dużo. Za przykład i to nie za Oceanu (jak to w większości ma miejsce w takich historiach), Można przytoczyć przykład Marcina Krzyszkowskiego który ograł polskich bukmacherów NA KWOTĘ PONAD MILIONA ZŁOTYCH, a drugiego największego w Polsce pozwał, domagając się zadośćuczynienia opiewają na dodatkowe 60 MLN ZŁOTYCH! Jak widać, całkiem przyzwoicie płacą w tej bukmacherce 😉 Tutaj wywiad z Marcinem Krzyszkowskim:

Marcin Krzyszkowski to czołowy celebryta Polskiej sceny bukmacherskiej

Podsumowanie

Zakłady bukmacherskie są dziedziną w której można regularnie zarabiać a przy okazji rozwijać swoje hobby i pasję. W dodatku umożliwiają przywilej pracy zdalnej więc możemy wyobrazić sobie siebie na plaży na Majorce gdzie spod palmy obstawiamy zakłady i cieszymy się zarobionymi pieniędzmi. Aby jednak wcielić ta wizję w życie musisz posiąść szeroką wiedzę, z tej dziedziny ,którą znajdziesz na bukwberecie.pl.

Dodaj komentarz

Imię*
Email*
Url
Treść komentarza*

Możesz używać kodu HTML w treści: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>