Co znajdziesz w grupie Bogowie Bukmacherki?

  • Dostęp do typów Buka w Berecie.
  • Dostęp do innych typerów obstawiających różne dziedziny sportowe. Ogólny zysk od 1 stycznia 2023 to 9 500 pln.
  • Informacje o kontuzjach w drużynach piłkarskich i koszykarskich, które pozwolą Ci w analizie.
  • Dostęp do społeczności z tym samym celem, który masz Ty, czyli ograć bukmachera. Na grupie jest ponad 200 osób!
  • Informacje o bonusach i promocjach bukmacherskich, dzięki którym będziesz mógł grać za pieniądze bukmachera, a nie swoje.
  • Wiedza o alternatywnych formach płatności, takie jak portfele internetowe, a także kryptowaluty.
  • Dodatkowe poradniki, które udostępniam wyłącznie dla społeczności Bogowie Bukmacherki. W tym tygodniu członkowie dostaną poradnik jak zarobić swoje pierwsze 3 tysiące złotych dzięki promocjom powitalnym u bukmacherów. 

Zobacz co udostępniamy na grupie!

Ustawki? Również…

Ile to kosztuje? Masz 2 opcje.

Możesz zapłacić więcej lub mniej. To zależy od Ciebie.

Opcja tańsza (preferowana)

Wystarczy, że założysz konto u bukmachera SUPERBET z moim kodem promocyjnym SERWUS i wpłacisz minimum 50 zł. Na start dostajesz (przy wpłacie 50 zł) drugie 50 zł bonusu do depozytu + freebet 34 pln dzięki mojemu kodowi promocyjnemu! W skrócie: Wpłacasz 50 zł, grasz za 134 i masz dostęp do grupy na CZAS NIEOGRANICZONY. Po depozycie wyślij mi adres email z którym zarejestrowałeś się w SUPERBET na adres bukwberecie@gmail.com, a ja nadam Ci dostęp do grupy.

Masz już konto?

To nie żaden problem aby dołączyć do grupy. Wystarczy, że polecisz założenie konta w Superbet Twojemu kumplowi z moim kodem SERWUS, i wpłaci minimum 50 zł. Po wykonaniu depozytu wystarczy, że wyślesz mi adres e-mail Twojego znajomego, który podał przy zakładaniu konta a ja nadam Ci dostęp do grupy.

Opcja droższa

Jeżeli nie chcesz rejestrować konta, możesz kupić dostęp do grupy. Cena to 200 zł (płatność jednorazowa) na czas nieograniczony.